nee,gino ik vind kopervet er zelf goed voor want mijn worm heeft er altijd prima mee gewerkt,
maar o.i.d beteken tof iets anders het is maar net wat je zelf vin dat je moet gebruiken
Roberto.B schreef:hoort het koppelingswormpje vast te zitten aan dat ene ding , ik weet niet hoe het heet . of kun je het ook uit elkaar halen ?????
Aan je koppelingskap? Nee.
Aan je heveltje? Ja.
Aan je handvat? Nee.
Aan je koffiemok? Nee.
Aan je achterwiel? Nee.
Aan je cylinder? Nee.
Aan je blokboutjes? Nee.
het is een imi koppeling worm, die heveltjes zitten daar los bij, veel mensen slaan dit met een centerpoint vast maar dit gaat naar een tijdje weer los, dus eerst moervast centeren, helemaal afslijpen aan de bovenkant zodat de randjes iets oversteken, een weer terug monteren met veel kopervet o.i.d op de worm om te voorkomen dat het worm breekt.
edit -origineel zat ook vast aan de worm, en stel de worm niet te strak af want de heveltjes zij van messing en dat verbuigt snel,ik heb de originele hevel van staal erop pas gemaakt en vast gezet
ik heb geen DREMEL
Heb je ook niet nodig. Gewoon klein oud boutje eerst in 't wormpje draaien, als bescherming dat je niet 't plastic wormpje beschadigt, en vervolgens 't heveltje er op en gigantisch hard meppen.
vraagje ik heb een 60 cc racecilinder aluminium ik heb in een keer een ratel in de cilinder wat eerst niet was
is het normaal tot een aluminium cilinder wat luidruchtiger is ?