Ik heb een fs1 met frame nummer: fs1-66 volgens de frame nummer lijst is dit een fs50 uit 1995 Wat voor model is dit? plaatjes tank of franse hoge tank ?
Franse hoge tank, zijkapje met olie reservoir, schakelaar op koplamp, 474 cilinder, 4-standen-bovencontactslot etc. Ik heb er zelf ook een met 66 (of ja.. een frame met wat onderdelen, niet compleet )
Komt dat even goed uit, Me witte fs1 ( fs1-66 ) heeft een plaatjes tank en olie reservoir dan kan ik die tank mooi gebruiken voor me 378 en hoef ik alleen een hoge tank te kopen.
Komt dat even goed uit, Me witte fs1 ( fs1-66 ) heeft een plaatjes tank en olie reservoir dan kan ik die tank mooi gebruiken voor me 378 en hoef ik alleen een hoge tank te kopen.
Bedankt voor de info jeti
Olie reservoir met of zonder deuk? Die zonder deuk horen op een FS50. 378 heb je ook in 2 uitvoeringen: eerste model had een plaatjestank (1973, 378-00), daarna hoge tank (74/75 dacht ik)
Ja klopt helemaal 1,5 uur rijden... Maar het is zeker een mooi setje. En eenmaal aangekomen keek ik mijn ogen uit met wat er allemaal voor plaatjes stonden.
In Andel verkopen ze geen troep, hebben ze ook niet.
Er is officieel wel een verschil tussen een hoge 74 en een hoge 75 tank, iets met het randje van de.vulopening dacht ik. Als iemand daar vergelijkingsfoto's van heeft: ben benieuwd.