maar bij de eerste rit heb ik wat problemen opgelopen.
even mijn setup , ter info
2RU blok, 4 versnellingen
16mm mikuni, 170 sproeier
snelle imi pijp
vertanding 13-44
fs1 cilinder en lagedrukkopje en nr8 ngk bougie
dus mijn probleempjes:
1. mijn carbu lekt een heel klein beetje. 1 druppel per 20 minuten ofzo maar het komt van bij de pakking. ik dacht eerst, gewoon een nieuwe pakking ertussen maar ik vroeg me af of de benzine in de carbu wel zo hoog hoort te komen? is dit zo? of is mijn vlotter misschien kapot ofzo?
2. ik had gevraagd op dit forum welke de beste vertanding is voor mijn fs1'tje en ik hoorde 13-44, nu heb ik die vertanding maar ik zit al in 4e op matige toeren en ik ga nog maar 30-35 kmph!

3. mijn ontsteking staat op 1.7-1.8 mm en mijn luchtstelschroef op 1 en een kwart uitgedraaid en na dat ik een beetje gereden heb, keek ik naar mijn bougie, die was nog een beetje wit ( omdat hij nog nieuw was denk ik) en een lichte bruinzwarte schijn en hij trok ook goed, werd niet te warm maar toen ik terug binnen kwam zag ik dat uit mijn uitlaatpoort , een zwarte dikke vloeistof liep langs mijn uitlaat, dit is olie denk ik? hoe komt dit?? mijn smering is 1:35
alvast bedankt voor alle hulp!
