Heb je het hele verhaal gelezen
De eerste keer was de cilinder kurkdroog na een rit van 1 km en vastgelopen toen was de smering 1:40
nu vetter gesmeerd
Zou dat ook aan de verkeerde ontsteking hebben kunnen liggen
De plaat waar de contactpunten en zo zitten zat gewoon helemaal los
Welke olie gebruik je? Alhoewel dat niet mega veel moet uitmaken, ik heb jarenlang met de goedkoopste 5-liter cans 2-takt olie van de Brezan/Velba gereden op 1:40 en dat liep ook nooit vast.
Ik denk dat je het eerder in de afstelling moet zoeken (sproeier/ontsteking)
meen mij te herinneren dat Prox ook niet al te best is, heb er zelf geen ervaring mee.
en ik dacht alleen leverbaar voor de 50 cc uitvoering met enkele overmaten.
Goede 60 cc zuigers voor gietijzer cylinder kan ik nergens vinden, K-star levert een zuiger die een speling heeft van acht honderdste speling terwijl het 0,04 of eventueel 0,05 mag zijn.
maatvoering (wat op het doosje staat) klopt vaak niet, een zuiger is een preciezie onderdeel en moet vooral in warme toestand perfect passen in een perfecte cylinder.
al het andere aangeboden gietijzer spul behalve zeta vertrouw ik niet, voorbeelden zat hier op het forum mbt vastlopers en andere ellende.
ergste waren die cylinders zonder code............ovaal, conisch, sluiten niet goed aan op zowel de kop als het carter.......gewoon bagger en verder niets.
Noguchi is wel een goed zuigermerk voor yamaha, was hoogstwaarschijnlijk de huisdealer, heb noguchi zuiger uit hun doosje gehaald waar aan de binnenkant yamaha in stond.
wordt alleen vaak aangeboden met één zuigerveer en dat schijnt niet goed te gaan icm een gietijzeren cylinder.
Fizzy (Marc) gaat het wel proberen, ben benieuwd naar zijn ervaringen.
ik heb een Zeta cilinder gekocht, en ik denk dat deze niet me een proxx zuiger geleverd was.
Cilinder is momenteel netjes ingereden en geen probleem mee gehad.