David schreef:Wow die is wel vet! Alleen jammer dat het zo ver is
Valt wel mee, 30 km van hier
Als het geen examens zouden zijn geen probleem dan kwam ik wel even langs, heb onlangs gemerkt dat ik een paar schoenen kwijt ben kan het zijn dat die nog ergens bij jou liggen Jet?
Waar zouden die moeten liggen? Ik bedoelde dat ik hem gerust voor je wil ophalen. Bijv zondagavond, als ik toch vanuit Edam kom. Dan wil ik best die 30 km voor je omrijden. Moet je even met de verkoper alles overeenkomen, en mij het geld overmaken, zodat ik dat kan pinnen en aan de verkoper kan overhandigen.
Laat maar weten
Alvast bedankt Jet! Heb iets gestuurd, ik laat z.s.m. iets weten Die zouden volgens mij dan op de kamer waar ik & jens geslapen hebben moeten zijn achtergebleven
Ik had pas de verlichting van de teller en het standlicht van mijn nsr vervangen door zo een led t10 zoals deze
http://www.shoptronica.com/1048-bombill ... d-12v.html Heb hier ongeveer 2 weken mee gereden,en sinds gisteren branden ze plots nog maar heel zacht,en hoe meer toeren,hoe zachter.
En het is alleen bij de leds,dat probleem.
Iemand een idee hoe dat komt,en of het op te lossen is?
oké, top. Voldoet de 9 mm DX remlichtschakelaar van fs1parts?
2e vraag: Bij het monteren van een Homoet uitlaat, is het een bekend probleem dat de standaard tegen de uitlaat komt wanneer deze ingeklapt is? Ik mag m lenen van een maat van mij om te kijken hoe dat is, maar hij zei dat hij hier last van had, en het goed monteren van de bocht, op de manier dat hij goed aansluit op de cilinder. Hoe kan ik dit het best aanpakken?
joosie1234 schreef:oké, top. Voldoet de 9 mm DX remlichtschakelaar van fs1parts?
2e vraag: Bij het monteren van een Homoet uitlaat, is het een bekend probleem dat de standaard tegen de uitlaat komt wanneer deze ingeklapt is? Ik mag m lenen van een maat van mij om te kijken hoe dat is, maar hij zei dat hij hier last van had, en het goed monteren van de bocht, op de manier dat hij goed aansluit op de cilinder. Hoe kan ik dit het best aanpakken?
Dus zeker grotere sproeier monteren ook, als je zoiets gaat proberen....
Men sheriff hapert bij volgas, eigenlijk trekt hij zichzelf terug als ik volgas wil geven.
heeft een 16mm mikuni carb, 3E8 cilinder 50CC, zelfmenger.
eerst zat er een sproeier maat 150 op, daar haperte hij bij volgas. heb de faq dan gevolgd voor het afstellen van carb.
en had witte a licht koffie gekleurde bougie. dus heb ik volgens de faq een grotere sproeier ingestoken: maat 170 (160 heb ik niet liggen, die zit in men 2ru)
daar trekt hij zich ook terug bij volgas. maar nu is men bougie donker bruin, bijna zwart en een beetje nat.
heeft iemand enig idee wat het kan zijn of wat ik moet controleren?