Ik zat al langer te twijfelen met mijn schijfrem fs1 over er een trommelrem spatbord op te monteren.
Nu heb ik dat van de week gedaan.
Dit is met het originele dx spatbord welliswaar met sterwielen maar daar moet je even doorheen kijken.
Dit is dezelfde brom maar dan met trommelrem spatbord voor.
Persoonlijk vind ik dit de fs1 beter staan omdat de gehele bouw van de fs1 vrij slank is en ik het 4 kante dx spatbord wat lomper vind staan.
wat vinden jullie?
Censuur op onderschriften is als sinterklaas zonder zwarte piet.
De 4 kante hoort er natuurlijk op maar je kunt zien dat yamaha later besloten heeft er een dx model bij te voegen.
Het trommelrem spatbord gaat meer mee met het model van het achterspatbord vind ik.
Censuur op onderschriften is als sinterklaas zonder zwarte piet.
De rechterkant wordt inderdaad dikker, maar de linkerkant juist dunner.
Ik vind het trommelrem spatbord net wat eleganter kijken, dat zie je goed op deze foto.
de foto is wel wat donker maar het geeft aan dat het toch wat meer bij de trommelrem versie past.
Censuur op onderschriften is als sinterklaas zonder zwarte piet.
mooi ding idd hij zou helemaal af zijn als er ook een chroom ketting eitje met een dopje op zou zitten en een ander achterlicht.
van wie is deze tom?
ik heb m nog nooit gezien in onze mooie stad nijmegen.
Ik rij best veel ook nu nog maar kom maar zelden fs1tjes tegen, ja 2ru kom je wel redelijk vaak tegen maar de jaren 70 modellen bijna niet.
Censuur op onderschriften is als sinterklaas zonder zwarte piet.