De voorvork van de flandria gefixt, en ff gestart.
Heeft al een maand of 5 niet gedraaid Blijft toch een bijzonder apparaat, maar m'n vader rijdt er bijna niet op.
Erg comfortabel is hij ook niet, daarom pak ik ook liever de fizzy
Mijn brom proberen af te stellen, dat is nog lastiger dan ik dacht, ik heb nu een fs1 50cc cilinder erop zitten, eerst een 110 sproeier reed alleen in de hoge toeren een beetje, toen 170 was al beter maar bovenin bijna niks meer, nu 150 en ik moet nog een ritje maken.
Twowheeler schreef:Dacht dat 140 of 150 meestal het beste werkt voor f5b 50cc
Dat is meestal ook het geval
Ik ben er ook achter gekomen dat ik een lekke kop heb, als hij koud is dan trekt hij wel maar als hij eenmaal warm is dan blaast hij net wat teveel bij de kop vandaan.
Bij mij was het juist andersom Lekken bij starten en daarna was het weg.
Nu heb ik gelukkig nergens meer last van.
Laat je je setje nog bewerken door Gino?
Een opmaat kopje rijd wel fijn hoor met f5b
Twowheeler schreef:Bij mij was het juist andersom Lekken bij starten en daarna was het weg. Nu heb ik gelukkig nergens meer last van. Laat je je setje nog bewerken door Gino? Een opmaat kopje rijd wel fijn hoor met f5b
Ik rij nu met een oude imitatie fs1 cilinder die wel kracht heeft onderin (alleen geen kracht door de lekke kop a;s hij eenmaal warm is), maar ik moet eerst mijn oude imi f5b nog laten honen en dan nog inrijden (met ori lage druk kop), misschien daarna dat ik het doe.