Pagina 1 van 2
Kan niet alle lichten tegelijk aan krijgen
Geplaatst: 19 jan 2009, 19:26
door jim1601
Ik heb onlangs een FS1 2RU aangeschaft, maar deze heeft wat problemen met de verlichting.
Als ik het contact gewoon aanzet, branden de achterlichten en het neutraallampje.
Draai ik het contact helemaal door gaan deze lichten uit en gaat de koplamp branden. Het achterlicht doet het nog zeer zwak en het neutraallampje alleen bij veel toeren.
Achterlichten: 1x 6V 3W en 1x 6V 10W
Geen knipperlichten of remlicht
Wat zou het probleem kunnen zijn?
Geplaatst: 19 jan 2009, 19:33
door Fyer
miss verkeerde bedrading of zit je contact slot verkeerd??
Geplaatst: 19 jan 2009, 19:45
door Pipedown
niks meer aan te doen, gooi maar weg en koop een rd

Geplaatst: 19 jan 2009, 20:10
door reddevil
haha ja of niet he

Geplaatst: 19 jan 2009, 20:13
door jim1601
Pipedown schreef:niks meer aan te doen, gooi maar weg en koop een rd

nou nee

Re: Kan niet alle lichten tegelijk aan krijgen
Geplaatst: 20 jan 2009, 17:52
door paull
jim1601 schreef:Ik heb onlangs een FS1 2RU aangeschaft, maar deze heeft wat problemen met de verlichting.
Als ik het contact gewoon aanzet, branden de achterlichten en het neutraallampje.
Draai ik het contact helemaal door gaan deze lichten uit en gaat de koplamp branden. Het achterlicht doet het nog zeer zwak en het neutraallampje alleen bij veel toeren.
Achterlichten: 1x 6V 3W en 1x 6V 10W
Geen knipperlichten of remlicht
Wat zou het probleem kunnen zijn?
Staat je motor aan of uit wanneer je contact doordraait en je voorlamp begint te branden?
Geplaatst: 20 jan 2009, 17:56
door jim1601
Aan.. Als hij uit staat doet de verlichting helemaal niets en bij toeren branden de lichten iets feller. Zal wel direct van het vliegwiel komen ofzo?
Geplaatst: 20 jan 2009, 18:43
door paull
jim1601 schreef:Aan.. Als hij uit staat doet de verlichting helemaal niets en bij toeren branden de lichten iets feller. Zal wel direct van het vliegwiel komen ofzo?
Ik weet wat het is: Je accu is niet meer goed, of je gelijkrichter. De stroom voor je achterlicht en tellerverlichting gaat namelijk via je accu. Je accu kan alleen opgeladen worden als je gelijkrichter ook in orde is. Als bij joun 2ru het achterlicht plus de neutraal lamp niet brand als je contact aan heb zonder dat je motor loopt is je accu kapot of iets in je kabelboom. Meet eens hoeveel volt je accu afgeeft, dat zegt ook al veel. Je zal zien dat als je die twee onderdelen vervangt de boel weer zo in orde is!
Tjeck ook ff je hele kabelboom voordat je dingen gaat kopen.
Geplaatst: 20 jan 2009, 19:38
door jerrow
voila, voor 15 euro's ben je weer gered.

Geplaatst: 20 jan 2009, 19:46
door jim1601
Dank.. Ik ga vrijdag alles meten, kan helaas niet eerder en wellicht het een en ander vervangen. Ik zal de resultaten natuurlijk posten.
Geplaatst: 20 jan 2009, 21:34
door FS1SE
zou de zaak maar eens na lopen denk eerder dat er ergens iets niet goed zit aan gesloten
Geplaatst: 20 jan 2009, 23:44
door paull
FS1SE schreef:zou de zaak maar eens na lopen denk eerder dat er ergens iets niet goed zit aan gesloten
ja idd dat eerst doen. Maar 9 van de 10 keer is het of je accu of je gelijkrichter. Verder is een extra accu plus gelijkrichter niet erg om in huis te hebben vor 15euries
We horen het wel.
Geplaatst: 21 jan 2009, 18:51
door Pipedown
Mijn achterlicht spoort trouwens ook niet, als ik me licht uit doe blijf die branden
En NEE ik gooi me RD niet weg en koop ook (nog) Geen FS1

Geplaatst: 21 jan 2009, 18:52
door paull
lampje met ingebouwede accu

Geplaatst: 21 jan 2009, 18:57
door Pipedown
of aan gesloten op een constante plus, hij brand ook best vel, en als ik me voorlicht knopje uit zet gaat die Nog veller branden..