Pagina 1 van 1
ideale maten?? Inhouden in zijn 3
Geplaatst: 18 sep 2007, 17:04
door paul scheltema
Onlangs wat onderdelen vervangen, zoals de cylinder met zuiger, uitlaat en carburateur vernieuwd. De setup is thans:
16 mm carburateur en dito inlaat,
f5b cylinder met zuiger
fs50 originele uitlaat (duur maar heeeel mooi).
Nu start ie goed, in zijn 3 houdt ie vreselijk in. Zal dus met de sproeier te maken hebben. Welke maat sproeier moet er in deze setup up? Mocht iemand een paar losse sproeiers hebben, kan die ze dan in een envelopje sturen zodat ik wat kan uitproberen? Ik stuur ze natuurlijk terug.
Welke bougie past het best bij deze setup, want hij wordt onder belasting erg warm en valt gewoon stil.
Geplaatst: 18 sep 2007, 17:09
door occ1s
Ik zou ff bij de bromboer langsgaan, en originele sproeiers kopen in tientallen, en bougie 8.. denk ik...
Geplaatst: 18 sep 2007, 17:09
door YamaSam
check eerst je ontstekingsmoment es?
volgens mij heb je gewoon teveel of te weinig voorontsteking
Geplaatst: 18 sep 2007, 20:58
door edje
wat is je tandwielverhouding?
Geplaatst: 20 sep 2007, 16:42
door paul scheltema
Geen idee, moet eens gaan kijken. Hij heeft overigeens eerder geen problemen gegeven met deze tandwielverhouding dan, een imitatie fs1 uitlaat en een 10 mm carb.
Geplaatst: 20 sep 2007, 16:47
door Tombo
Met welke sproeier rijd je?
Geplaatst: 20 sep 2007, 16:53
door occ1s
misschien warmlopertje gehad? of kan dit geen oorzaak zijn?
Geplaatst: 21 sep 2007, 15:53
door paul scheltema
Nou een vastloper/warmloper mag ik niet hopen zeg, dat is allemaal vernieuwd en met de grootste precisie gemonteerd. Ik ga morgen weer de zaak demonteren en hoop ik meer antwoorden op de vragen te geven. By the way, ben blij met de tips en rucs van de wijze mannen met ervaring

Geplaatst: 21 sep 2007, 19:19
door Tombo
Je moet denk ik rond sproeier 140 zitten. Als het een originele F5B is, iig tussen de 120 en de 170, dat is gewoon een kwestie van uitproberen. Geen 1 brommer is hetzelfde

Geplaatst: 24 sep 2007, 13:07
door paul scheltema
Nou gisteren de zaak aan het controleren geweest, het was dus geen warmloper. Ik heb er een andere sproeier opgezet, naar ik meen is dat een 140. Het rijden gaatwel, maar je kunt het gas niet volledig, hooguit halverwege en niet te abrupt opendraaien, want dan houdt ie in, het is dus idd de sproeier, want hij krijgt kennelijk te weinig benzine. Nu is er ook een verschil in sproeierhouders, zo zit er in de 10 mm mikuni carburateur een sproeierhouder met kleinere gaatjes dan de 16 mm mokini (ja what's in a name).
Wat te doen??
Geplaatst: 24 sep 2007, 16:21
door Tombo
ALs je niet abrupt gas kan geven dan is je sproeier te groot. Ik zou een kleinere monteren. Je bougie zal nu wel hardstikke zwart zijn van kleur
Geplaatst: 25 sep 2007, 12:55
door paul scheltema
Ga ik weer nakijken..Gisteren niet kunnen rijden (regen)