Pagina 1 van 1

Sheriff Belgisch model.

Geplaatst: 22 jul 2014, 19:46
door CyrusVDS
Gegroet,(originele intro hé?) Ik heb sinds November 2013 m'n eigen Sheriff 5A2, een echte Belg dus.
Na carburateur problemen succesvol overwonnen te hebben moet ik met spijt zeggen dat hij nog steeds niet rijklaar is. (zo ver in de zomer :oops: )
De zuigers in de cilinder, hebben hun laatste adem ingezogen, of ze zijn er toch dicht bij.
Als hij rijdt, rijdt hij zeer onregelmatig, slipt hij nog al veel, en Mijnheer Wauters van in Leuven heeft me (zonder hem open te doen) dit gezegd, en iedereen die ik ken bevestig dit.
Weet er iemand wat ik moet kopen om deze te vervangen (ik heb iemand die het wil doen)

Re: Sheriff Belgisch model.

Geplaatst: 22 jul 2014, 20:04
door Pa_Tombo
als eerste . Mijnheer Wauters terug sturen naar school :cry:
Als eerste er zit maar 1zuiger in,en dit heeft niets met slippen te maken.
Dan ga eerst maar eens zelf studeren op de FAQ. :idea:
Zo uitleggen gaat niets worden.
Lezen is weten :lol:

Re: Sheriff Belgisch model.

Geplaatst: 22 jul 2014, 20:45
door CyrusVDS
Als ik mijn piston wil vervangen, zou deze het doen? http://www.fs1parts.nl/shop/product_inf ... cts_id=652

Re: Sheriff Belgisch model.

Geplaatst: 22 jul 2014, 20:56
door Tombo
Lukraak een zuiger vervangen heeft geen zin. Zoek eerst eens uit WAT er precies mis is

Re: Sheriff Belgisch model.

Geplaatst: 22 jul 2014, 21:16
door marco
Leg eerst eens duidelijk uit wat je problemen zijn.

Re: Sheriff Belgisch model.

Geplaatst: 22 jul 2014, 21:55
door fs1man
Die sheriff marco dat is het probleem :mrgreen:

Re: Sheriff Belgisch model.

Geplaatst: 23 jul 2014, 13:37
door CyrusVDS
Rijdt niet goed, hapert bij optrekken, start na 3-4 kicks, nog niet stationair gezet omdat hij gewoon niet goed draait, hij kan stationair lopen, maar dan rijdt hij gewoon door als je in versnelling staat. Wat is het beste dat ik eerst kan doen? Een kwartiertje warm rijden en dan dat hele bougie kleur gedoe doen?

Re: Sheriff Belgisch model.

Geplaatst: 23 jul 2014, 13:57
door Tombo
viewforum.php?f=6
Begin eerst maar eens hier het e.e.a. van door te lezen ;)

Re: Sheriff Belgisch model.

Geplaatst: 23 jul 2014, 14:05
door CyrusVDS
Heb ik reeds gedaan. Er staat hoe je alles doet en zeer uitgelegd, maar er staat niet wanneer je dat moet doen, ik ken bar weinig van alles met een motor er in, als dat nog niet duidelijk was.

Re: Sheriff Belgisch model.

Geplaatst: 02 aug 2014, 13:03
door NIX
Volgens mij haal je alle problemen door elkaar en leg je verbanden die er niet zijn. Pak 1 probleem tegelijk aan. Ik zie volgens mij:
- een probleem met de koppeling (die komt niet vrij of die slipt, of krijgt onterecht de schuld van een slecht lopende motor)
- een haperende motor ( check eerst eens of de punten vonken en of de ontsteking überhaupt op tijd staat. Een versleten zuiger hapert niet, die rammelt als een gek en de motor heeft geen puf)
- doorrijden als de motor stationair draait en daarom wordt hij niet stationair afgesteld? Dit verhaal snap ik echt niet.

En wie meneer Wauters is weet ik niet, we kennen hem niet dus zijn expertise heeft hier (nog) geen waarde. Dat geldt ook voor de andere mensen over wie je het hebt.


Dus:
- eerst je koppelingsworm een keer uit de kap halen, alles schoonmaken en dan met veel vet in elkaar zetten, de kabel goed olien en volgens de FAQ de koppeling afstellen.
- Dan je kraantje schoonmaken en eigenlijk de hele tank schoonmaken en leeg laten lopen. Het beste zet je ook en filter in de slang.
- Daarna je carb nog eens schoonmaken zoals in de FAQ uitgelegd. Vlotterbak schoon, sproeiers doorprikken met een rechtgetrokken uitgerafelde haar van een oude gaskabel, ook de zijgaatjes van de sproeierhouder
- Dan eens starten en checken of de punten staan te vonken als een malle.

En hier laten zien en goed uitleggen wat je precies hebt gedaan, hoe je het hebt gedaan en wat je bent tegengekomen. En ook wat niet gelukt is of wat je niet snapt. En maak foto's. Vaak moeten we het met beroerde omschrijvingen doen die ons op het verkeerde been zetten.