Pagina 1 van 6

Edit: Warm/vastloper topic;)

Geplaatst: 29 mar 2007, 15:45
door F(S1)rank
Als groentje heb ik weer een ( mogelijk heel simpel ) probleem te vermelden:

Gister reed ik na school lekker in het zonnetje naar huis, was zo'n 7 km onderweg, lekker vol gas door de weilanden ( ong. 70 km/h ).. Op een gegeven moment begon ie beetje te schokken en te puffen onderweg.. maar ik reed gewoon iets rustiger door, nog een paar keer haperde ie, en toen een kilometer ( ong halve minuut ) later hield ie er gewoon helemaal mee op. Ik kreeg mijn 2RU-tje niet meer aan de praat... Dus naar huis gelopen ( was ong. 2 km.. )

Op het moment dat mijn FS1 ermee ophield en hij 'uitrolde' van 70 km/h naar 0 km/h, leek het alsof ie aanliep ofzo..

Maar ik had nog geen tijd gehad om er naar te kijken, dus ik probeer het net weer ff voor op straat, en hij rijdt nu weer :?:

Iemand enig idee wat ermee aan de hand kan zijn/was? Carburateur? Cilinder?

( ik dacht vraag het ff op het forum voor ik m'n brommer uit elkaar haal )

Geplaatst: 29 mar 2007, 15:46
door Tombo
Mss een warmlopertje? Haal je cilinderkop en cilinder er eens af.

Geplaatst: 29 mar 2007, 15:58
door Martijn
Hoe ziet je bougie eruit, draai m eraf als die nat is van de olie is het iig geen warmloper lijkt me :D

Geplaatst: 29 mar 2007, 15:59
door Waslijn
Denk het ook.. Heb ik ook vaak zat gehad dat ie uitviel en na even wachten kreeg ik hem gewoon weer gestart. Grotere sproeier misschien?

Geplaatst: 29 mar 2007, 16:01
door Jasperb
Warmloper, en dat aanlopen wordt waarschijnlijk veroorzaakt door je achterwiel. Ik denk dat die niet recht in je achterbrug staat.

Geplaatst: 29 mar 2007, 16:03
door Waslijn
Lijkt me sterk dat ie tegen z'n brug aanloopt anders merk je dat ook wel als je ermee loopt.. Kan toch gewoon weerstand zijn van z'n koppeling enzo?

Geplaatst: 29 mar 2007, 16:04
door Martijn
Als je m in zn vrij hebt staan niet ;)

Geplaatst: 29 mar 2007, 16:05
door Waslijn
Misschien stond ie nog in zn versnelling :wink:

Geplaatst: 29 mar 2007, 16:05
door harmen251
warmloper 100procent zeker

Geplaatst: 29 mar 2007, 16:07
door Jasperb
haha gapjas als je nou es wat beter leest :wink: Maargoed, dat komt nog wel 8)

Geplaatst: 29 mar 2007, 16:08
door Waslijn
Je kan je brommer toch niet in zn vrij zetten als 50 ofzo rijdt dan gaat ie als je naar zn 1 schakeld helemaal ratelen..

Geplaatst: 29 mar 2007, 16:11
door Martijn
Maar als je m daarna hard door tikt wel ;) Maar je hebt een punt als hij zn koppeling in kneep kan die idd aanlopen :)

Geplaatst: 29 mar 2007, 16:26
door F(S1)rank
Haha wat een discussie hier :lol: Heb echt gewoon geen tijd om er ff rustig naar te kijken :cry:
Dat aanlopen zal wel aan mn koppeling liggen, weet niet zeker of ik al teruggeschakeld had maar denk het niet..

Hoe kan ik zien dat ie een warmloper heeft gehad?

Geplaatst: 29 mar 2007, 16:32
door Martijn
Cilinderkopmoeren eraf halen met sleutel 10 en je uitlaatwartel losdraaien, dan kan je zo je cilinderkop eraf halen (kan geen kwaad), vervolgens kom je je koppakking tegen, als je die eraf hebt gehaald kan je je cilinder eraf schuiven ! Als je een warmloper hebt gehad zie je kleine krasjes in je cilinder. Na je cilinder komt de voetpakking die zal je moeten vervangen, kost dacht ik iets van 4 E bij JMPB Maar dan krijg je ook gelijk een nieuwe koppakking en uitlaatpakking bij :D

Geplaatst: 29 mar 2007, 16:33
door Jasperb
als een wiel scheef staat voelt het alsof hij aanloopt maar is dit niet zo. Daar hoeft hij niet persé voor tegen de achterbrug te komen. Dat vind ik sowieso al erg knap als je dat lukt als ie een beetje scheef staat. Dan moe tje wel oznder spatbord rijden :lol: