Pagina 1 van 1

carburateur lek 5A7

Geplaatst: 03 dec 2012, 12:34
door dutchdevil
Afsluiter carburateur.

Vraagje, iemand nog een suggestie?

Ik heb onder mijn Sheriff een 5A7 hangen, een 80cc vierbak dus.
Er staat een nieuwe zuiger in en ben nu aan het inrijden.
De 5A7 heeft een andere carburateur, die is een stuk breder dan die van de normale FS1.
Ook de afsluiter werkt anders, met een puntig stiftje.

Hij lekte, dat is natuurlijk niet fijn. We hadden nog een andere carburateur liggen, waarvan de vlotterbak er nog erg goed uitzag.
Dus we hebben de hele onderkant van die carburateur overgezet. De stift, de vlotter en het bakje dus. Die nieuwe stift was veel spitser en had minder geleden. Getest, nog steeds lekken. heveltje van de vlotter wat strakker afgesteld, hetzelfde resultaat.

Nu ga ik natuurlijk een andere benzinekraan plaatsen, dat houdt het lekken tegen zodat mijn tank niet langzaam leegloopt.
Maar ik wil toch ook graag dat die carburateur niet meer lekt.
Iemand nog een suggestie?

Gr. Dennis

Geplaatst: 03 dec 2012, 13:40
door NIX
De zittingen zullen of iets gecorrodeerd zijn of er is oude benzine op neergeslagen. Schoonmaken dus, zonder de zitting te beschadigen. Soms zit er ook een laagje op de spits van de naald. Overigens sluit een FS1 carb op dezelfde manier, alleen zit dan de naald opgesloten met een klein borgclipje.

Geplaatst: 03 dec 2012, 14:38
door dutchdevil
Tja, dacht ik ook maar hij sluit niet af. Carburateurreiniger gebruikt, uitgespoten met lucht, ontvet... En toch lekken.

Geplaatst: 03 dec 2012, 15:07
door NIX
Schoonpoetsen met thinner en een doek in een klein puntje gedraaid.

Geplaatst: 03 dec 2012, 16:59
door dutchdevil
Tja, ik zal het nog eens proberen. eerst even de andere kraan erop dan kan ik goed afsluiten en nog eens op mn gemakje proberen.