Pagina 1 van 1

Reken je snelheid per toer uit!

Geplaatst: 01 aug 2006, 11:03
door Tombo
Ik heb met behulp van een bestaand (Kreidler) Excel-sheetje een sheet gemaakt waarmee je je snelheid kan berekenen aan de hand van je toerental (helaas niet nadersom, maar daar ben ik mee bezig). De bakverhoudingen zijn ingevuld, je hoeft enkel je tandwiel verhouding in te voeren, en hoeveel toeren je *denkt* te rijden in welke versnelling.
Met 13/39 rijd je bv 9000 RPM bij 85,3 km/h.

Excel Sheet dowloaden

Geplaatst: 09 jun 2008, 20:58
door Niels
http://www.fs1forum.com/Berekeningen_FS1.xls

Daar staat de mijne :wink:
Is in principe omgekeerd van die van Tom.
Ik wilde er ook nog een powerband-grafiek bij maken maar dat lukte alleen maar voor 1 snelheid :P

Rood (geel voor Excel ouder als 2007) moet je invullen, groen wordt berekend en grijs (zandkleurig voor Excel ouder als 2007) is een vaste waarde :wink:

Re: Reken je snelheid per toer uit!

Geplaatst: 11 mar 2014, 22:19
door jordyfs1
Tombo schreef:Ik heb met behulp van een bestaand (Kreidler) Excel-sheetje een sheet gemaakt waarmee je je snelheid kan berekenen aan de hand van je toerental (helaas niet nadersom, maar daar ben ik mee bezig). De bakverhoudingen zijn ingevuld, je hoeft enkel je tandwiel verhouding in te voeren, en hoeveel toeren je *denkt* te rijden in welke versnelling.
Met 13/39 rijd je bv 9000 RPM bij 85,3 km/h.

Excel Sheet dowloaden

kan je deze link nog eens doorsturen aub ?

Re: Reken je snelheid per toer uit!

Geplaatst: 11 mar 2014, 22:22
door marco
Geef je emailadres maar.

Re: Reken je snelheid per toer uit!

Geplaatst: 29 jun 2024, 09:37
door jonnotje
Hallo allemaal,

Is er nog iemand die dit bestandje heeft en wil doorsturen?

Re: Reken je snelheid per toer uit!

Geplaatst: 23 jul 2024, 22:29
door marco
Wat is je e-mailadres?